درزگیر کنار صندلی خودرو, درزگیر کنار صندلی ماشین

درزگیر کنار صندلی ماشین

درزگیر کنار صندلی ماشین؛ کارهای سختی در دنیا وجود داره. کارهایی که فکر انجام دادنش آدم رو اذیت می‌کنه. یکی از این کارهای سخت تمیز کردن چیزهایی هست که کنار صندلی ماشین می‌ریزه. چیزهایی اونجا میره که حتی تصورش هم سخته. بعضی موقع‌ها چیز با ارزشی کنار صندلی میوفته که به هر ترتیبی شده باید اون رو بیرون بیاریم. این اتفاق با این که سختی‌های خاص خودش رو برای بیرون آوردن اون شی با ارزش داره ولی اتفاق خوبیه. علت خوب بودن این اتفاق رو در ادامه می‌نویسیم.
گاهی اوقات چیزهای بی ارزشی اونجا میوفته. قطعا بی خیالی پیش می‌گیریم و این بی خیالی خیلی بده. چیزهای بی ارزش مرتب روی هم جمع می‌شن و ظاهر بسیار نامناسب و گاهی هم بوی نامطبوعی رو درون ماشین به وجود میارند. #اینستا

درزگیر کنار صندلی خودرو, درزگیر کنار صندلی ماشین

درزگیر

هر اتفاق بدی که در جهان رخ میده بعدا میشینن فکر می‌کنن و راه حلی رو برای اون به وجود میارن. راه حل این مسئله مهم هم استفاده از درزگیر کنار صندلی ماشین هست. درزگیر کنار کنسول وسط ماشین باعث میشه که هیچ چیزی در شکاف بین صندلی و کنسول نرود. از شکاف بین صندلی و کنسول که بگذریم استفاده از درزگیر کنار کنسول وسط ماشین جایگاه مناسبی برای قرار دادن وسایل شما نیز است.
مثالی که میشه در این رابطه زد تلفن همراه است. تلفن همراه شما به راحتی کنار دست شما قرار خواهد گرفت و لذت استفاده از آن را به شما خواهد داد. مثال دیگر استفاده از کارت‌های مورد نیازی است که شما به همراه دارید. بارها اتفاق افتاده موقع حساب کردن هزینه پارکینگ، کارت بانکی خودمون رو به سختی پیدا می‌کنیم و موقع تحویل دادن و تحویل گرفتن کارت و حرکت ماشین دچار دستپاچگی می‌شویم.
درزگیر کنار صندلی ماشین ها این مشکل را نیز حل کرده است. با استفاده از درزگیر کنار صندلی ماشین ها تمامی وسایلی را که احساس می‌کنید موقع رانندگی به آنها احتیاج پیدا می‌کنید در کنار خود قرار دهید. شما با این کار لذت رانندگی را خواهید چشید و از ماشین سواری خود نهایت لذت را خواهید برد.

فروشگاه اپلاید مارکت تمام سعی خود را کرده است که با تهیه محصولات با کیفیت مثل این محصول نیازهای شما عزیزان را مرتفع کند.

👈🛒👉

  • محمد دانش پرور
  • فروردین 23, 1402
  • 386 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

من برات پیداش می کنم!