سرلاک مرغ عشق نیک فود وزن 250 گرم

سرلاک مرغ عشق نیک فود

سرلاک مورد بررسی برای تقویت و سلامتی جوجه پرنده مورد استفاده واقع می‌شود. این سرلاک برای تمامی پرندگان مناسب نیست. پرنده‌هایی مثل مرغ عشق و طوطی‌هایی که اندازه متوسط و کوچک دارند می‌تونند از این سرلاک استفاده کنند. محصولی که قصد خرید اون رو دارید از مواد مغذی تشکیل شده است. این محصول دارای پروبیوتیک نیز می‌باشد. پروبیوتیک را برای هضم بهتر و سریعتر مواد غذایی به کار می‌برند. ویتامین های سرلاک مرغ عشق نیک فود دارای تنوع بالایی هستند. نمونه‌هایی که در ویتامین های سرلاک مرغ عشق نیک فود میشه از اون‌ها نام برد K, D3, E, B12, B9, B6, B3, B2, B1, A و غیره هستند (محصولات‌پت‌شاپ).

سرلاک مرغ عشق نیک فود

کیفیت سرلاک

کیفیت بالای سرلاک مرغ عشق مورد دیگری است که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. توجه به کیفیت بالای سرلاک مرغ عشق باعث میشه که جوجه پرنده شما دچار مشکل نشود و روند رشدش صعودی و با کیفیت باشد. طرز استفاده از این محصول به اندازه درجه کیفیت سرلاک حائز اهمیت است. در ادامه طرز استفاده از این سرلاک را برای شما عزیزان می‌نویسیم. بهتر است از سرنگ 10 میل برای خوراندن سرلاک به جوجه پرنده استفاده کنید. سرنگ هر چقدر استفاده نشده و تمیز باشه سلامت جوجه پرنده شما تضمین میشه. #اینستا
مرحله بعد استفاده از شلنگ سرم است. شلنگ سرمی استفاده کنید که به اندازه کافی نازک و نرم باشد. طول شلنگ سرمی مورد استفاده باید بر اساس سن و نژاد پرنده شما انتخاب شود. شلنگ سرمی رو با دقت به سر سرنگ متصل کنید. در ادامه سرلاکی را که از قبل آماده شده است را به آرامی داخل سرنگ بریزید. هوای درون سرنگ را تخلیه کنید. مرحله عد وارد کردن شلنگ در درون دهان پرنده است. وارد کردن سرلاک درون دهان پرنده بسیار مهم است. این کار باید با سرعت یکنواخت انچام پذیرد. با خوراندن این سرلاک به جوجه پرنده خود سلامتش را تضمین کنید.

فروشگاه اپلاید مارکت تمام سعی خود را کرده است که با تهیه محصولات با کیفیت مثل این محصول نیازهای شما عزیزان را مرتفع کند.

👈🛒👉

  • محمد دانش پرور
  • فروردین 26, 1402
  • 192 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

من برات پیداش می کنم!