غذای خشک عروس هلندی اوشکایا مدل Nuts Mix وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک عروس هلندی اوشکایا

غذای خشک عروس هلندی اوشکایا؛ پرندگان برای سر پا ماندن نیاز دارند تا به صورت کاملا اصولی تغذیه گردند. تهیه مواد مغذی پرندگان در منزل نگهداری شده امری واجب است. این وظیفه مهم بر عهده ما انسان‌هاست. برای تهیه مواد مغذی پرندگان نیاز است تا تحقیقاتی به صورت کامل و جامع انجام دهید. شما با این کار سلامت جوجه پرنده خود را تضمین خواهید کرد. غذای خشک عروس هلندی اوشکایا مدل Nuts Mix یک غذای مخصوص عروس هلندی است. همانطور که از اسم این محصول فوق العاده جذاب و مغذی بر می‌آید این غذای مخصوص عروس هلندی حاوی ترکیبات مغذی عروس هلندی است (محصولات‌پت‌شاپ).
ترکیبات مغذی که با خوراندن آن به این پرنده زیبا می‌توان از سلامت عروس هلندی اطمینان حاصل کرد. سلامت عروس هلندی با استفاده از مواد مغذی تامین می‌گردد. مواد مغذی که ترکیباتی مثل آجیل، غلات، سیفی جات خشک شده، حبوبات داشته باشد. این محصول فوق العاده علاوه بر مواردی که نوشته شد از ترکیباتی مثل جوانه‌ها، پلت، بیسکویت، و میوه‌ها نیز برخوردار است. استفاده از مواد درجه یک در این محصول باعث شده تا تقاضا برای آن بالا رود. #اینستا

غذای خشک عروس هلندی اوشکایا مدل Nuts Mix

ویژگی‌های محصول

این محصول دارای ویژگی‌هایی است که توجه شما را به آنها جلب می‌کنیم. ابعاد این محصول 23x15x7 سانتی متر می‌باشد. اگر تمایل دارید از وزن آن اطلاعات به دست آورید این محصول دارای وزنی معادل با 1000 گرم است. توجه داشته باشید از این محصول تنها برای عروس هلندی دلبندتون استفاده کنید.

رشد بهینه عروس هلندی نیازمند پارامترهایی است که در صورت استفاده درست از آنها می‌توان به آن رسید. ویتامین‌ها و مواد معدنی از جمله مواردی هستند که رشد بهینه عروس هلندی را تضمین می‌کنند. محصول آجیلی که قصد خرید آن را دارید دارای ویتامین‌ها و مواد معدنی مناسب است.

فروشگاه اپلاید مارکت تمام سعی خود را کرده است که با تهیه محصولات با کیفیت مثل این محصول نیازهای شما عزیزان را مرتفع کند.

👈🛒👉

  • محمد دانش پرور
  • فروردین 26, 1402
  • 263 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

من برات پیداش می کنم!